Fundacja DROGA - CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Fundacja DROGA - CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Fundacja DROGA jest organizacją pozarządową, która nie została powołana w celu osiągania zysku ze swojej działaności. Takie organizacje jak nasza Fundacja określone są na świecie mianem organizacji non profit. Działamy od 2005 roku i zajmujemy się zdrowiem psychicznym oraz problemami uzależnień. Projekty, które realizujemy są adresowane do takich osób, ktore doświadczają rożnego rodzaju kryzysów psychicznych. Związanych z osobistą sytacją, wiekiem, działaniem długotrwałego stresu. Także takich, które zmagają się z uzależnieniem od substancji psychoaktywnej lub takich którym uprawianie hazardu, seksu czy też ogladanie pornografii wymknęło się spod kontroli. Nasza pomoc jest także adresowana do rodzin takich osób, partnerów życiowych i dzieci. 

Na tych stronach możecie zapoznac się z naszymi "zasobami" i "rezultatami". Jest tu zaprezentowany nasz zespół terapeutyczny, nasze projekty oraz nasze sprawozania.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.