OFERTA NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA

OFERTA NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA

Fundacja DROGA jest organizacją pozarządową (NGO). Działamy od 2005 roku w obszarze celów statutowych związanych ze zdrowiem psychicznym i problemami uzależnień. Projekty, które realizujemy są adresowane do wszystkich osób, które doświadczają rożnego rodzaju kryzysów psychicznych. Związanych z osobistą sytacją, a także, które zmagają się z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych lub czynności takich jak uprawianie hazardu, seksu, pornografii. Pomoc ta jest także adresowana do rodzin takich osób. 

Centrum Zdrowia Psychicznego jest miejscem, w którym możesz uzyskać pomoc, kiedy doświadczasz kryzysu. Najszybciej, jak to możliwe zostanie ustalony termin pierwszej wizyty, na której będziesz mógł porozmawiać z jednym z naszych terapeutów lub lekarzem psychiatrą. W zależności od tego jakie jest źródło Twojego kryzysu i jego intensywność możemy Ci zaoferować pomoc, terapię w formie ambulatoryjnej lub oddziału dziennego. Koszty tej terapii są refundowane przez  NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.