OFERTA NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA

/NFZ/ PORADNIA TERAPII UZALEŻNIENIA OD ALKOHOLU I WSPÓLUZALEŻNIENIA

TERAPIA BEZPŁATNA - REFUNDOWANA PRZEZ

NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA

W ramach poradni, poza indywidualnymi poradami, sesjami psychoterapii świadczonymi przez lekarzy psychiatrów i psychoterapeutów w stałej naszej ofercie są terapie grupowe.

GRUPA AMBULATORYJNA TERAPII UZALEŻNIEŃ

Oferujemy również w ramach poradni Grupę leczenia podstawowego uzależnień. Zajęcia odbywają się popołudniami, trzy razy w tygodniu i trwają 2 godziny. Przed wejściem do grupy wymagana jest kwalifikacja, rozmowa z terapeutą leczenia uzależnień.

GRUPA MOTYWACYJNA

Jest do grupa przeznaczona dla osób, które nie są przekonane do podjęcia terapii leczenia uzależnień. W ramach 6 zajęć, które odbywają się raz w tygodniu osoby analizują swoją motywację do podjęcia leczenia, otrzymują także informacje dotyczące uzależnienia.

GRUPA ZAPOBIEGANIA NAWROTOM

Przeznaczona dla osób, które ukończyły podstawowy program leczenia uzależnień. Ma ona charakter podtrzymujący i wspiera trzeźwienie. Odbywa się ona raz w tygodniu, w poniedziałki. Aby w niej uczestniczyć – wymagana jest kwalifikacja.

GRUPA DLA WSPÓŁUZALEŻNIONYCH

Grupa przeznaczona jest dla osób, których partnerzy lub partnerki zmagają się z problemem uzależnienia. Przeznaczona jest ona również dla rodziców pełnoletnich, uzależnionych dzieci. Grupa spotyka się w czwartki; wymagana jest wcześniejsza kwalifikacja.

PSYCHOTERAPIA PAR I RODZIN. MEDIACJE
Spotkania prowadzone są przez dwóch terapeutów. Forma i długość trwania ustalane są po wstępnej konsultacji. Usługę świadczymy w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Świadczenia są finansowane przez NFZ. Istnieje możliwość odpłatnego uczestniczenia w tych spotkaniach. 

 
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.