EAP-zapytajodroge

INTERWENCJA KRYZYSOWA

Na tej stronie bedą zawarte informacje o procedurze pomocy psychologicznej w przypadku kryzysu.

Aktualnie ta strona jest niewidoczna z poziomu www.fundacjadroga.pl

Najcześciej chodzi tu o wypadek w pracy, ale również może to być kryzys psychiczny dotyczący konkretenej osoby (pracownika) związany z uzależnieniem od substancji psychoaktywnej, chorobą psychiczną albo nadmiernym stresem. W procedurę tą bedą zaangażowani menedżerowie, służby SIP, związki zawodowe, medycynę pracy, BHP i HR.

Procedura taka musi być wypracowana, zaakceptowana przez AMP.